COCA-COLA ZERO "İNANMAYAN DENER" DEDİ,
ÖZGE VE ERKAN'I YALAN MAKİNESİNE BAĞLADI!

Coca-Cola Zero, Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçak Köstendil'in rol aldığı yeni reklam filmlerinde, ünlü oyuncuları yalan makinesine bağlayarak, eğlenceli bir deneye imza attı. Coca-Cola Zero tadıyla; hem oyuncuları, hem yalan makinesini şaşırttı!

Coca-Cola Zero'nun yeni reklam kampanyasında, Merih Ermakastar'ın moderatörlüğünde yalan makinesine bağlanan Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçak Köstendil, önce hayatlarına dair ilginç ve eğlenceli soruları cevaplıyor.

Soruları cevaplarken, aslında Coca-Cola bardağının içindeki Coca Cola Zero'larını yudumlayan iki oyuncu, cevaplanması zor olan soruları kimi zaman hakkıyla, kimi zaman tereddütte kalıp yanıtlayarak gülümsetiyor.

Yalan makinesini kandıramayan Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçal Köstendil, "İçtiğiniz içeceğin tadı nasıl?" diye sorulduğunda ise "Bildiğimiz Coca-Cola" yanıtını veriyor ve yalan makinası tarafından bu cevap "doğru" olarak kabul ediliyor! Sonrasında bardaktaki içeceğin Coca-Cola Zero olduğunu öğrenen iki oyuncu da şaşkınlığını gizleyemiyor ve ancak birkaç kez daha içtikten sonra içeceğin Coca-Cola Zero olduğuna inanıyor.

Coca-Cola Zero'nun şaşırtan ve gülümseten yeni reklam kampanyası; dijital, açıkhava ve radyo mecralarında da yer alacak.

Bülten Tarihi: 06 Şubat 2015