COCA-COLA ŞEKERSİZ YENİ REKLAM FİLMİNDE,
ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ VE ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL’İN
YALAN MAKİNESİYLE SINAVI!

Coca-Cola Şekersiz"nun yeni reklam filminde Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçak Köstendil rol aldı. İki versiyonu çekilen reklam filminde ünlü oyuncular, Merih Ermakastar"ın soruları karşısında hayli ter döktü!

Coca-Cola Şekersiz"nun yeni reklam kampanyasında, Merih Ermakastar"ın moderatörlüğünde yalan makinesine bağlanan Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçak Köstendil, önce hayatlarına dair ilginç ve eğlenceli soruları cevaplıyor.

Ünlü Oyunculardan Samimi İtiraflar!

Soruları cevaplarken, Coca-Cola bardağında bulunan Coca-Cola Şekersiz"larını yudumlayan iki oyuncu, cevaplanması zor olan soruları kimi zaman hakkıyla, kimi zaman tereddütte kalıp yanıtlayarak gülümsetiyor. Yalan makinesinin cevapları karşısında; Özge Özpirinçci "kıskandığı kadın oyuncu olduğunu", Erkan Kolçak Köstendil ise "kendisini yakışıklı bulduğunu" itiraf etmek durumunda kalıyor!

Makineyi kandıramayan Özge Özpirinçci ve Erkan Kolçal Köstendil, "İçtiğiniz içeceğin tadı nasıl?" diye sorulduğunda ise "Bildiğimiz Coca-Cola" yanıtını veriyor ve yalan makinası tarafından bu cevap "doğru" olarak kabul ediliyor! Sonrasında bardaktaki içeceğin Coca-Cola Şekersiz olduğunu öğrenen iki oyuncu da şaşkınlığını gizleyemiyor ve ancak birkaç kez daha içtikten sonra içeceğin Coca-Cola Şekersiz olduğuna inanıyor.

Coca-Cola Şekersiz"nun şaşırtan ve gülümseten yeni reklam kampanyası; dijital, açıkhava ve radyo mecralarında da yer alacak.

Bülten Tarihi: 24 Ocak 2015