STAJ BAŞVURULARI

Bize Katılın

Üniversitede öğrendiğiniz bilgileri hayata geçirmek ve Coca-Cola dünyasıyla tanışmak ister misiniz?

Her yıl 70’den fazla öğrenci staj programlarımızda yer alıyor! Siz de o öğrencilerden biri olun, Coca-Cola dünyasını daha yakından tanıyın!

Career Express, Coca-Cola’nın temel insan kaynakları prensiplerine uygun olarak, gençlerin gerçek projeler üzerinde, uzman ekiplerle, profesyonel deneyim kazanmalarını hedefler ve Coca-Cola’da çalışan stajyerlerimiz, çalıştıkları ekibin bir üyesi olarak görev ve sorumluluk alır. Staj başvurusu yapan öğrencilerimizi yetkinlik bazlı mülakatın yanı sıra, dil testi, kişilik envanterleri, grup mülakatları, ekip çalışmaları ve değerlendirme merkezi uygulamaları doğrultusunda belirlemekteyiz. Başvuru sayfamız 30 Nisan 2015’e kadar açık tutulacak olup, Mart ayı itibariyle görüşme sürecimiz başlayacaktır. Career Express ZIP programımıza başvuran adaylarımıza 15 Mayıs 2015, Career Express 365 programımıza başvuran adaylarımıza 30 Mayıs 2015 tarihine kadar geri dönüş yapılacaktır.

Career Express 365: Part-Time/Uzun Dönem Staj Programı

Coca-Cola Türkiye her yıl yaklaşık 50 öğrenciye İstanbul’daki ofisimizde farklı iş birimlerinde Coca-Cola dünyasının havasını soluyarak, iş yapış şeklimiz hakkında daha detaylı bilgi edinme fırsatı sunmaktadır.

Uzun dönem staj programımız 1 yıllık bir süreci kapsar ve stajyerlerimiz program boyunca şirket oryantasyonu, saha ve fabrika ziyareti, farklı sınıf içi eğitimler, seminerler ve değerlendirme merkezine katılarak yurtdışı projeleriyle kişisel ve profesyonel gelişimlerini zenginleştirirler.

Uzun dönem staj başvurusu yapabilmenin temel şartları, lisans 3. sınıfını bitirmiş veya master öğrencisi olmak, tercihen daha önce staj deneyiminin bulunması ve Haziran ayı itibariyle yaz döneminde hafta içi her gün, kış döneminden mezun olana kadar geçen süre içerisinde ise haftanın en az 3 iş günü çalışabilmektir.

Uzun dönem staj programı çerçevesinde değerlendirilebilmek için, özgeçmişinizi "Staj başvuruları" pozisyonumuza göndermeniz gerekmektedir.

Career Express ZIP: Proje/Kısa Dönem Staj Programı

İstanbul dışında veya yurtdışında okuyan 20 Türk öğrencinin, İstanbul’daki ofisimizde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Coca-Cola’lı olmayı öğrenebileceği, staj sonunda projelerini yönetim ekibi ve birim yöneticilerine sunabileceği, performansının değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceği bir staj programına dahil olurlar. Kısa dönem staj programımız 4 haftalık bir zaman dilimini kapsamakta olup bu yıl 17 Haziran – 10 Temmuz 2015 arasında gerçekleşecektir. Stajyerlerimiz program boyunca şirket oryantasyonu, saha ve fabrika ziyareti, farklı sınıf içi eğitimlerin yanı sıra seminerlere katılarak kişisel ve profesyonel gelişimlerini zenginleştirirler. Kısa dönem staj başvurusu yapabilmenin temel şartları, lisans 3. sınıf öğrencisi olmak ve belirtilen 4 haftalık zaman diliminde İstanbul’da bulunabilmektir.

Kısa dönem staj programı çerçevesinde değerlendirilebilmek için, özgeçmişinizi "Staj başvuruları" pozisyonumuza göndermeniz gerekmektedir.