SIK SORULAN SORULAR

 

KARİYER

Coca-Cola'da çalışmak için nereye başvurabilirim?

Coca-Cola Türkiye sistemimiz İkili bir yapıya sahiptir. Coca-Cola Şirketi Türkiye'de Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş (Coca-Cola Türkiye) tarafından temsil edilir.

Coca-Cola Türkiye bünyesinde bulunan bölümler, bilgi teknolojileri, finans, hukuk, insan kaynakları, kurumsal iletişim, pazarlama, teknik ve uluslararası operasyonlardır. Coca-Cola Türkiye bağlantılı iş ve staj başvuruları için İş Başvuruları / Staj Başvuruları (link: http://www.thecoca-colacompany.com/careers/ ) adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Coca-Cola Şİrketİ'nin ürünlerinin, satış ve dağılım sorumluluğu, Türkiye ile birlikte 10 farklı coğrafyada faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCİ) tarafından gerçekleştirilir.

Coca-Cola içecek bünyesinde bulunan bölümler, satış, finans, pazarlama, tedarik zinciri ve insan kaynakları direktörlükleridir. Coca-Cola İçecek A.Ş. bağlantılı iş ve staj başvuruları İçin http://www.cci.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Coca-Cola'da staj yapmak için nereye başvurmalıyım?

Staj başvurunuzu global sayfamızdaki (www.coca-colacompany.com/careers/internship-opportunities) "Internship Opportunities (Staj Fırsatları)" bölümünden 30 Nisan 2015 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uzun dönem staj programımız Career Express 365, üniversite 3. Sınıfını bitirmiş öğrencileri kapsar ve her yıl Haziran itibariyle başlayıp 1 yıl devam eder. Kısa dönem staj programımız Career Express ZIP ise üniversite 3. Sınıf öğrencilerini ağırlayarak her yıl Temmuz ayında gerçekleşir.

Coca-Cola Şirketi markalarının, üretim, satış ve dağıtım sorumluluğu, Türkiye ile birlikte 10 farklı coğrafyada faaliyet gösteren Coca-Colaİçecek A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Coca-Cola İçecek bağlantılı staj başvurularınız için www.cci.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.