BASIN ODASI

  • Ramazan’ın ayının Vazgeçilmez Lezzeti: Cappy Ramazan Şerbeti


    Altyüz yıllık yıllık geçmişe dayanan Ramazan şerbeti geleneğini sofralara taşıyan Cappy, Ramazan ayına özel ürettiği Cappy Ramazan Şerbetini, bu yıl da tüketicilerle buluşturuyor. Doğal meyve tatlarıyla zenginleştirilen içeriğiyle, piyasaya çıktığı 2010 yılından bu yana yoğun ilgi gören Cappy Ramazan şerbeti, 1 litrelik PET ambalajlarda satışa sunulacak.


    Her sene gördüğü yoğun ilgi ile Ramazan sofralarının en sevilen lezzetlerinden biri haline gelen Cappy Ramazan Şerbeti, 8. senesinde yeniden tüketicilerle buluşuyor.


    600 yıllık geçmişe dayanan, ilk kez Osmanlı saraylarında servis edilen Ramazan şerbetinin, Cappy ile yeniden hayata geçirilen tadı Cappy Ramazan Şerbeti, Cappy’nin doğal meyve tatlarıyla zenginleştirilen içeriğiyle özel bir lezzet sunuyor. Vişne ve kırmızı üzümden oluşan, erik, zencefil, karanfil, incir tatlarıyla zenginleştirilmiş Cappy Ramazan Şerbeti, ferah tadı ve zengin içeriğiyle, iftar sofralarının vazgeçilmez içeceği olarak bu yıl da Ramazan’la birlikte sofralarımızda yerini alıyor.


    Bülten Tarihi: Mayıs 2017  

Tüm Haberler