BASIN ODASI

 • Coca-Cola ve Marvel İşbirliği “Avengers: Endgame” filminin kahramanları Coca-Cola şişelerinde

  Marvel Stüdyoları ve Coca-Cola işbirliği ile hayata geçirilen “Avengers: Endgame” filmi, 25 Nisan tarihinde, 56 ülke ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. İşbirliği kapsamında, filmin süper kahramanları sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz şişelerinde olacak

  Marvel Stüdyoları’nın “Avengers: Endgame” filminden aralarında Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Kara Dul, Hawkeye, War Machine, Karınca Adam, Kaptan Marvel, Nebula, Rocket ve Thanos’un da bulunduğu on iki karakter, sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz ambalajlarında yer alacak.


  Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak konu ile ilgili olarak, “Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Avengers:Endgame filminin kahramanlarını Coca-Cola şekersiz şişelerine taşıyarak, tüketicilerimize ve sinemaseverlere yeni bir Coca-Cola deneyimi daha sunmayı hedefliyoruz. Yeni işbirlikleri, yeni içerikler ile tüketicilerimizin markalarımız ile olan duygusal bağını güçlendirmeye ve deneyimlerini zenginleştirmeye devam edeceğiz” dedi.


  Sınırlı sayıda üretilecek, özel tasarım Coca-Cola Şekersiz şişeleri Migros mağazalarında satışa sunuluyor.


  Bülten Tarihi:21 Mart 2019  

Tüm Haberler