BASIN ODASI

 • COCA-COLA’dan Ramazan Kampanyası


  Milyonlarca hediye Coca-Cola ürünü, altın renkli kapakların altında


  Coca-Cola, bu sene de, Ramazan ayına özel düzenlediği kampanya ile milyonlarca litre hediye Coca-Cola ürününü tüketicilere sunuyor. Coca-Cola’nın yeni kampanyasında, Coca-Cola, Fanta ve Sprite’ın promosyonlu 2,5 litrelik pet şişelerinin altın renkli kapaklarının altında yer alan “Pet 1 L kazandınız” yazısını bulan tüketiciler, kampanyaya katılan satış noktalarından istedikleri 1 litrelik Coca-Cola ürünlerini hediye olarak alabilecek


  Her yıl Ramazan ayına özel kampanyalar düzenleyen Coca-Cola, geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören “İstediğin 1 Litre Hediye” kampanyasını bu yıl da devam ettiriyor. Kampanya kapsamında milyonlarca adet hediye Coca-Cola ürünü tüketicilere sunuluyor.


  Coca-Cola, Fanta ve Sprite 2,5 litrelik pet şişelerin altın renkli kapaklarının altında "Pet 1 L Kazandınız" yazısını bulan tüketiciler, kapakları kampanyaya katılan satış noktasına götürerek, kampanya kapsamında olan Coca-Cola, Coca Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta, Fanta Tanecix, Sprite, Sprite Şekersiz, Fuse Tea Şeftali, Fuse Tea Limon, Fuse Tea Karpuz, Fuse Tea Mango Ananas veya Cappy Serin Limonata ürünlerinden istediği 1 litrelik pet şişe ürününü hediye olarak alabilecek.

  Bülten Tarihi: Mayıs 2017  

Tüm Haberler