TOPLUM

Topluma değer katmak için çalışıyoruz

Coca-Cola Hayata Artı Vakfı

Küresel ölçekte yerel bir şirket olmakla gurur duyuyoruz. 200’den fazla ülkede, yüzlerce şehirde, kasabada ve köyde faaliyet göstermekte, istihdam yaratmakta, yerel satın almalar yapmakta ve yerel üretim ve satış faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Küresel ölçekteki varlığımız aynı zamanda büyük sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. İşimizin sürdürülebilirliği toplum ve çevrenin sürdürülebilirliğine bağlıdır. Bu kapsamda faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde istihdam yaratarak ve yatırım yaparak büyümeyi hedeflemekteyiz. Toplumların sosyal ve ekonomik kalkınmalarına destek olmayı ve aynı zamanda toplum refahına katkıda bulunarak işimizin sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçlamaktayız.

Türkiye’deki toplumsal projelerimizi Coca-Cola Hayata Artı Vakfı’nın liderliğinde sürdürüyoruz. Vakıf, uluslararası ve yerel sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde, başta gençler olmak üzere, ülkemizin çevre sorunlarını gündeme taşıyan proje sahiplerinin fikirlerine destek oluyor, örnek çözümleri birlikte hayata geçiriyor.

Coca-Cola Hayata Artı Vakfı ve projelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Çevreye ve topluma umut taşıyoruz

Toplumsal ve çevresel sürdürülebilirlik için desteklediğimiz çevre projeleri, Coca-Cola Hayata Artı Vakfı tarafından yürütülüyor. Coca-Cola Hayata Artı Vakfı, kamu, sivil toplum örgütleri ve üniversitelerle birlikte çevresel ve toplumsal sorunlara ilişkin yenilikçi, duyarlı, sonuç odaklı, ölçülebilir ve sürdürülebilir çözümler üretmek için çalışıyor. Coca-Cola Hayata Artı Vakfı ve projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Desteklediğimiz projeler;

Hayata Artı Çevre Programı
Yaşayan Nehirler, Yaşayan Ege
Çocukların Meyve Bahçeleri