DÜNYADA COCA-COLA

130 yıldır ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Coca-Cola Şirketi olarak, 200'ü aşkın ülkede, 3.600'den fazla ürün çeşidimizle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketiyiz. Merkezi Atlanta'da bulunan şirketimizin başkanlığını ve CEO'luğunu Muhtar Kent yürütüyor.

Başarımız, sürekliliğimiz.

Coca-Cola başta olmak üzere, her biri 1 milyar dolar değerindeki Cola-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Minute Maid, Powerade, Aquarius, Dasani, Vitamin Water, Georgia Coffee, Simply, Minute Maid Pulpy, Del Valle, Ayataka, Bonaqua, Schweppes, Fuse Tea, Gold Peak, I LOHAS markalarını da bünyemizde barındırıyoruz. Dünya çapında 139.600 çalışanımız ve yaklaşık 250 şişeleyici iş ortağımızla, 500'den fazla markayı tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Lideri olduğumuz gazlı içecekler, meyve suları, meyveli içecekler, hazır içimlik çay ve kahve kategorilerinde her gün yaklaşık 1.9 milyar bardak alkolsüz içeceği tüm dünyanın beğenisine sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede, sürdürülebilirliği sağlamak, çevreyi ve doğal kaynakları korumak için projeler gerçekleştiriyor, hizmet verdiğimiz ülkelerdeki ekonomik büyümeye katkı sağlayacak girişimlerde bulunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz www.thecoca-colacompany.com adresini ziyaret edebilirsiniz.