DÜNYADA COCA-COLA

133 yıldır ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Coca-Cola, 200’den fazla ülke ve bölgede sunduğu 500’den fazla marka ile komple bir içecek şirketi olma vizyonuyla hareket ediyor. Merkezi Atlanta'da bulunan şirketimizin CEO'luğunu James Quincey yürütüyor.

Başarımız, sürekliliğimiz.

Şirketimizin portföyünde, dünyanın en tanınan markalarından Coca-Cola markalarının yanı sıra, AdeS soya tabanlı içecekler, Ayataka yeşil çay, Costa Kahve, Dasani suları, Del Valle meyve suları ve nektarları, Fanta, Georgia kahve, Gold Peak çay ve kahveleri, Honest Tea, innocent sıvı meyve püreleri ve suları, Minute Maid meyve suları, Powerade spor içecekleri, Simply meyve suları, smartwater, Sprite, vitaminwater ve ZICO hindistan cevizi suyu gibi, dünyanın en değerli içecek markaları da bulunuyor.

İçeceklerimizdeki şekerin azaltılmasından yeni ve yenilikçi ürünlerin pazara sunulmasına kadar gerçekleştirdiğimiz birçok çalışmayla ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz. Aynı zamanda, kullandığımız suyu doğaya geri kazandırarak ve ambalajların geri dönüşümünü destekleyerek çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için çalışıyoruz. Şişeleyici ortaklarımız ile birlikte 700 binden fazla insana istihdam sağlayarak, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Coca-Cola’nın dünyadaki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.coca-colacompany.com adresini ziyaret edebilir ve bizi Twitter, Instagram, Facebook ve LinkedIn üzerinde takip edebilirsiniz.