STAJ BAŞVURULARI

Bize Katılın

Coca-Cola Türkiye, gerçek iş deneyimi kazanabilmeniz için sizi dünyanın en tanınmış markasının bir parçası olmaya davet ediyor.

Coca-Cola Türkiye’deki Career Express stajyerleri, kendileri için hazırlanan staj programı sayesinde kariyer gelişimlerinde önemli rol oynayacak iş deneyimi edinme imkanına sahip oluyor.

Career Express 365: Part-Time/Uzun Dönem Staj Programı (1 yıl)

Öğrenciler, part time uzun dönem staj programımız Career Express 365 ile, Pazarlama, Stratejik Planlama, Finans, Müşteri Yönetimi, Pazar Geliştirme, Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları, Teknik gibi farklı departmanlarda çalışma fırsatı yakalıyor.

Stajyerlerimiz, bir yıl süren Career Express 365 kapsamında, şirket oryantasyonu, saha ve fabrika ziyareti, farklı alanlardaki eğitim ve seminerler ile kişisel ve profesyonel gelişimlerini zenginleştiriyor.

Başvuru Kriterleri:

  • 2020 yılında mezun olmayı planlamak.
  • Yaz döneminde hafta içi her gün, kış döneminden mezun olana kadar geçen süre içerisinde ise, haftanın en az 2.5-3 iş günü olmak üzere toplam 1 yıl çalışabilmek (Sınav dönemlerinde esneklik tanınmaktadır).
  • The Coca-Cola Company değerlerine ve liderlik davranışlarına sahip olmak ve dünyanın en tanınmış markasında çalışmak için tutkulu olmak.
  • Tercihen daha önce staj deneyimine sahip olmak.
  • Türkiye’de çalışma iznine sahip olmak.

Stajyer adaylarımızdan beklediklerimiz:

  • İyi bir ekip üyesi olmak ve işbirliği yapmaya açık olmak.
  • Çözüm odaklılık – Yenilikçi düşünce yapısına sahip olmak.
  • Kaliteli çözümler üretebilmek.
  • Problemleri basitleştirebilme ve bunlar üzerinde fikir yürütebilme yeteneğine sahip olmak.

Career Express 365 programımıza başvurunuzu tamamlamadan önce lütfen program kriterlerine uygun olup olmadığınızı kontrol ediniz.

Stajyer adaylarımız için İstanbul’a ulaşım ve/veya staj süresi boyunca konaklama masrafları şirketimiz tarafından karşılanmamaktadır. Programlarımıza başvuran adaylar, bu konuyla ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu bilir ve kabul eder.

Şirketimizi biliyor olabilirsiniz – Dünyanın en büyük içecek şirketi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
www.coca-colacompany.com/careers/who-we-are-infographic

Buraya tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi 4 Şubat 2019!