KARİYER GELİŞİMİ

Kariyer Gelişimi

Birlikte gelişiyoruz

Coca-Cola Türkiye olarak, çalışanlarımıza kendi potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri ve şirketin başarısına katkıda bulunabilecekleri kariyer olanakları sunmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, çalışanlarımızın kariyer gelişimine yardımcı olacak çeşitli programlar geliştiriyoruz.

Çalışanlarımız aramıza katıldıkları ilk günden başlayarak eğitim desteği alıyorlar. Bu eğitim süreci, kişilerin görev ve sorumluluk alanlarına göre farklılık gösterse de kariyerleri boyunca devam ediyor.

  • Coca-Cola University, tüm çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel yetkinliklerini zenginleştirmelerini sağlayan temel kaynağımızdır. Sunduğu farklı çözümlerle çalışanlarımızın kendi gelişimlerinin sorumluluğunu üstlenmelerine yardımcı olur. Sınıf içi eğitimler, atölye çalışmaları, konferanslar, e-öğrenme modülleri, online dergi ve kitap kütüphanemiz ya da misafir konuşmacılar Coca-Cola University'nin çalışanlarımıza sunduğu gelişim alternatiflerinden yalnızca bazılarıdır.
  • Coca-Cola Türkiye olarak, ayrıca, gelecekteki liderlerimizin gelişimini desteklemek amacıyla, çalışanlarımızın yetkinlikleri bazında geribildirim alabilecekleri Liderlik Gelişimi Eğitim ve Değerlendirme Programları’nın yanı sıra Mentorluk ve Koçluk programlarına katılımını sağlıyoruz.
  • Bütün bunlara ek olarak, Coca-Cola sisteminin özellikleri doğrultusunda çalışanlarımızın, hem global hem de yerel projelerde görev alarak, farklı sorumluluk ve deneyimler kazanmalarını destekliyoruz.